DMITRIJS PUDOVS

Žonglieris, uguns mākslinieks un austrumu cīņas mākslu treneris

Dmitrijs veikli tiek galā ar uguni, žonglēšanas bumbiņām un daudz ko citu. Kopš 1997. gada Dmitrijs aizraujas ar austrumu cīņu mākslu — viņam ir trenera pieredze 16 gadu garumā un C līmeņa džiu‐džitsu cīņas mākslas trenera kategorija. No 2007. līdz 2010. gadam Dmitrijs pilnveidojies cirka studijā “Arlekīns” pie Mihaila Basmanova.

Dmitriju nemulsina skatuve — jau vairāk nekā 10 gadus viņš Latvijā un ārzemēs uzstājas kā uguns mākslinieks un žonglieris dažādos pasākumos. 2006. gadā Dmitrijs nodibināja žonglieru un uguns mākslinieku apvienību “Fire Spirit”.

Rīgas cirka skolā Dmitrijs audzēkņiem palīdz apgūt žonglēšanas pamatus, kā arī līdzsvara disciplīnas – līdzsvara dēli, staigāšanu uz ķekatām un braukšanu ar vienriteni. Starp citu, ikdienā Dmitrijs pārvietojas ar vienriteni. Iespējams, jau pavisam drīz arī jūs viņam varēsiet piebiedroties.

Dmitrijs uzstājas kā solo mākslinieks ar objektu manipulācijas un līdzsvara priekšnesumiem. Par Dmitrija uzstāšanās iespējām pasākumos interesēties, rakstot uz cirks@cirks.lv