BIĻETES

Izrādes:

Izrāde bērniem vecumā no 4 līdz 99 gadiem “Kāpuriņi” ir maģisks un mazliet dīvains sapnis, kurā skatuvi aizpilda krāsas un smieklīgi notikumi – tauriņu spārnu vēzieni, lielas puķes, lecošas olas un divi milzīgi, sulīgi kāpuri. Kā pretstats šiem krāsainajiem tēliem uz skatuves, divi melnā tērpti leļļu meistari smīdina visus klātesošos, nedaudz neveikli un ne vienmēr veiksmīgi cenšoties palikt nepamanīti.

“Kallo Collective uzstāšanās ir tik izteiksmīga un mērķtiecīga, ka skatītājiem nereti aizmirstas, ka izrādē nav iesaistīta valoda.” Vairāk…

15. martā plkst. 14:00
Norises vieta: mākslas centrs ZUZEUM

Pirkt biļeti

16. martā plkst. 11:00
Norises vieta: mākslas centrs ZUZEUM

Pirkt biļeti

Izrāde-ekskursija cirkā “Brīnuma skartie” ir skatītāju iekļaujoša izrāde, kas piedzīvojama individuāli audiogida vadībā. Tajā cirka māja stāstīs savu dzīvesstāstu, iepazīstinot ar aizraujošās skatuves mākslas cilvēkiem un notikumiem, kas atgadījušies tās 130 gadus garajā mūžā. Šoreiz būs ļauts ieskatīties noslēpumos un dažādajās telpās aiz priekškara, kur tiek gatavoti brīnumi manēžai: prieks, enerģija, centīgais darbs līdz tulznām un liela atbildība, bailes, koncentrēšanās un patīkams satraukums – visas šīs sajūtas tiks iepazītas un izdzīvotas spraigajā ekspedīcijā uz cirka sirdi. Vairāk…

! IZRĀDI IESPĒJAMS APMEKLĒT NO 14 GADU VECUMA !

Uzmanību! 5. janvāra izrāde “Brīnuma skartie” ir ATCELTA. Iegādātās biļetes iespējams apmainīt pret citām vai atgriezt naudu, sazinoties ar SIA “Biļešu serviss”. Vairāk lasīt ŠEIT.

Izrāžu laiki:
Lai uzzinātu precīzus izrāžu laikus, lūgums spiest uz pogas “Pirkt biļeti”!
(uz izrādēm janvārī biļetes izpārdotas)

Norises vieta: Rīgas cirks (ieeja no A.Kalniņa ielas puses)

Pirkt biļeti

Atlaides:

Rīgas cirka izrāžu biļetes iespējams iegādāties ar atlaidi. Vēlamo atlaidi iespējams izvēlēties pirkuma veikšanas brīdī.

 

10%

(TIKAI IZRĀDEI “BRĪNUMA SKARTIE”) skolēniem, studentiem, ISIC un ITIC karšu īpašniekiem, pensionāriem, cilvēkiem ar 1. un 2. grupas invaliditāti (atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)

15%

(TIKAI IZRĀDEI “KĀPURIŅI”)
Rīgas cirka skolas abonementa īpašniekiem

 

Vairākas Rīgas cirka izrādes pieejamas arī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros. Vairāk informācijas iespējams iegūt ŠEIT.