BIĻETES

Izrādes:

Izrāde-ekskursija cirkā “Brīnuma skartie” ir skatītāju iekļaujoša izrāde, kas piedzīvojama individuāli audiogida vadībā. Tajā cirka māja stāstīs savu dzīvesstāstu, iepazīstinot ar aizraujošās skatuves mākslas cilvēkiem un notikumiem, kas atgadījušies tās 130 gadus garajā mūžā. Šoreiz būs ļauts ieskatīties noslēpumos un dažādajās telpās aiz priekškara, kur tiek gatavoti brīnumi manēžai: prieks, enerģija, centīgais darbs līdz tulznām un liela atbildība, bailes, koncentrēšanās un patīkams satraukums – visas šīs sajūtas tiks iepazītas un izdzīvotas spraigajā ekspedīcijā uz cirka sirdi. Vairāk…

! IZRĀDI IESPĒJAMS APMEKLĒT NO 14 GADU VECUMA !

Izrāžu laiki:
Lai uzzinātu precīzus izrāžu laikus, lūgums spiest uz pogas “Pirkt biļeti”!
(uz izrādēm februārī un martā biļetes izpārdotas)

Norises vieta: Rīgas cirks (ieeja no A.Kalniņa ielas puses)

Pirkt biļeti

Atlaides:

Rīgas cirka izrāžu biļetes iespējams iegādāties ar atlaidi. Vēlamo atlaidi iespējams izvēlēties pirkuma veikšanas brīdī.

 

10%

(TIKAI IZRĀDEI “BRĪNUMA SKARTIE”) skolēniem, studentiem, ISIC un ITIC karšu īpašniekiem, pensionāriem, cilvēkiem ar 1. un 2. grupas invaliditāti (atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)

 

Vairākas Rīgas cirka izrādes pieejamas arī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros. Vairāk informācijas iespējams iegūt ŠEIT.