BIĻETES

ŠOBRĪD PIEEJAMAS BIĻETES UZ ŠĀDĀM IZRĀDĒM:

“Machine de Cirque” – humora pilna cirka izrāde ikvienam

Brīnumains stāsts, kas Rīgu sasniegs tieši maģiskajā Ziemassvētku laikā. Pieci cilvēki ir pārdzīvojuši apokalipsi, un viņu vienīgais glābiņš atgriezties pie civilizācijas ir brīnumaina mašīna. Vīri radoši sacenšas, lai šajā rezerves daļu pasaulē saglabātu pēdējos cilvēcības krikumus. Izdomas pilni un apbruņojušies ar izcilām akrobātikas spējām, viņi skatītājiem parāda, kā tiek galā bez sievietēm un datoriem.
Šie nedaudz jukušie tēli brīžiem šķiet komiski, citubrīd – nostalģiski. Viņi meistarīgi pārsteidz ar ķermeņu veiklību, žonglēšanas prasmēm un spēju noturēt skatītāju uzmanību. Viņi ir gatavi atklāt savu dvēseli un reizēm arī savu ķermeni, lai līdz sirds dziļumiem smīdinātu, aizkustinātu un pozitīvi uzlādētu skatītājus…Lasīt vairāk…

Pirkt biļeti

Izrādes laiks:

26. un 27. decembrī plkst. 19.00

Norises vieta:
VEF Kultūras pilī

Izrāde-ekskursija cirkā “Brīnuma skartie” ir skatītāju iekļaujoša izrāde, kas piedzīvojama individuāli – audiogida vadībā. Šajā izrādē pats cirka nams stāsta savu dzīvesstāstu, iepazīstinot ar cilvēkiem un notikumiem, kas sastapti 130 gadus garajā ēkas mūžā. Šoreiz būs ļauts ieskatīties noslēpumos un dažādajās telpās aiz priekškara, kur tiek gatavoti brīnumi manēžai: prieks, enerģija, centīgais darbs līdz tulznām un liela atbildība, bailes, koncentrēšanās un patīkams satraukums – visas šīs sajūtas tiks iepazītas un izdzīvotas spraigajā ekspedīcijā uz cirka sirdi. Vairāk…

IZRĀDI IESAKĀM APMEKLĒT NO 14 GADU VECUMA!

Izrāde pieejama vienlaikus latviešu, angļu un krievu valodas versijās, skatītājam izvēloties valodu individuāli pirms katras izrādes.

Pirkt biļeti

Izrāžu laiki:
Lai uzzinātu precīzus izrāžu laikus, lūgums spiest uz pogas “Pirkt biļeti”!

Norises vieta: Rīgas cirks (ieeja no A. Kalniņa ielas puses)

Atlaides:

Rīgas cirka izrāžu biļetes iespējams iegādāties ar atlaidi. Vēlamo atlaidi iespējams izvēlēties pirkuma veikšanas brīdī.

 

10%

skolēniem, studentiem, pensionāriem, cilvēkiem ar 1. un 2. grupas invaliditāti (atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)

15%

(NEATTIECAS UZ IZRĀDI “BRĪNUMA SKARTIE”) Rīgas cirka skolas audzēkņiem

 

Vairākas Rīgas cirka izrādes pieejamas arī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros. Vairāk informācijas iespējams iegūt ŠEIT.

 

VSIA “Rīgas cirks” neievāc un neapstrā klientu identificējošo informāciju biļešu iegādes brīdī, jo pārdošanas tehnisko risinājumu tiešsaistes spraudņa formā, kā arī transakciju veikšanu nodrošina un par to ir atbildīgas trešās puses – SIA Mikromaksājumi (www.bezrindas.lv) un SIA Biļešu serviss. Vairāk par privātuma politiku drīz būs iespējams lasīt šeit.