BIĻETES

Izrādes:

 

Starptautiskais skatuves mākslas žurnāls Scenestr izrādi “Fauna” trāpīgi raksturo kā “dinamisku un radošu spēku mijiedarbību, kas ir skaista kā pati dzīve”. Mainīgas dzīvās mūzikas pavadījumā “Fauna” kopā ar skatītāju pēta līdzības un kontrastus starp cilvēka kustību un instinktīvu rīcību dzīvnieku karaļvalstī. Demonstrējot savas izcilās spējas, katrs no māksliniekiem iemieso izteikti atšķirīgu dzīvniecisku tēlu, kura īpašās iezīmes kalpo par pamatu sižeta attīstībai un savstarpējai saziņai. Vairāk…

! Mainīta norises vieta un laiks! Iepriekš iegādātās biļetes nav jāmaina un ir derīgas! Vairāk informācijas ŠEIT.

28. decembrī PLKST. 19.00
Norises vieta:
Rīgas Kongresu nams

Pirkt biļeti

Izrāde-ekskursija cirkā “Brīnuma skartie” ir skatītāju iekļaujoša izrāde, kas piedzīvojama individuāli audiogida vadībā. Tajā cirka māja stāstīs savu dzīvesstāstu, iepazīstinot ar aizraujošās skatuves mākslas cilvēkiem un notikumiem, kas atgadījušies tās 130 gadus garajā mūžā. Šoreiz būs ļauts ieskatīties noslēpumos un dažādajās telpās aiz priekškara, kur tiek gatavoti brīnumi manēžai: prieks, enerģija, centīgais darbs līdz tulznām un liela atbildība, bailes, koncentrēšanās un patīkams satraukums – visas šīs sajūtas tiks iepazītas un izdzīvotas spraigajā ekspedīcijā uz cirka sirdi. Vairāk…

! IZRĀDI IESPĒJAMS APMEKLĒT NO 14 GADU VECUMA !

Izrāžu laiki:
Lai uzzinātu precīzus izrāžu laikus, lūgums spiest uz pogas “Pirkt biļeti”!
(uz izrādēm decembrī biļetes izpārdotas)

Norises vieta: Rīgas cirks (ieeja no A.Kalniņa ielas puses)

Pirkt biļeti

Atlaides:

Rīgas cirka izrāžu biļetes iespējams iegādāties ar atlaidi. Vēlamo atlaidi iespējams izvēlēties pirkuma veikšanas brīdī.

 

10%

skolēniem, studentiem, ISIC un ITIC karšu īpašniekiem, pensionāriem, cilvēkiem ar 1. un 2. grupas invaliditāti (atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)

12%

(TIKAI IZRĀDEI “FAUNA”)
grupas atlaide, iegādājoties 10 un vairāk biļetes vienā pirkuma reizē

15%

(TIKAI IZRĀDEI “FAUNA”)
Rīgas cirka skolas abonementa īpašniekiem

50%

(TIKAI IZRĀDEI “FAUNA”)
bērniem 4 – 6 g.v.

 

Vairākas Rīgas cirka izrādes pieejamas arī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros. Vairāk informācijas iespējams iegūt ŠEIT.