BIĻETES

Izrādes:

inTarsi” nozīmē “sapinušies kopā”. Tā ir spēcīga, dzejiska, smieklīga un sirdi sildoša laikmetīgā cirka izrāde, kas vērotāju iedvesmo sajust patiesu maigumu pret šo dīvaino zvēru, kas ir pats cilvēks.

Izrādē “InTarsi” četri kataloņu cirka mākslinieki balansē starp drosmi un neprātu, paķerot skatītāju līdzi savā asprātīgajā pasaulē, kas atspoguļo cilvēka dzīves līkločus. Četri tēli pastāvīgi mainīgās ainavās ļauj izdzīvot vientulību, dalīšanos un kopdzīvi ar maiga humora palīdzību caur deju, fizisko teātri un pāri visam – cirka mākslu. Vairākas šķietami mazas platformas, sviras dēlis un tramplīns ļauj viņiem radīt un noārdīt, krist un noķert, pārveidot un galu galā – izgudrot no jauna. Lasīt vairāk…

Pirkt biļeti

Izrādes laiks:
19. un 20. septembrī
plkst. 19.00

Norises vieta:
Rīgas cirka arēna
(ieeja no A.Kalniņa ielas puses)

Žilbinoša, dzejiska un humora pilna izrāde visiem. Pieci cilvēki ir pārdzīvojuši apokalipsi. Viņu galvenais uzdevums ir atrast citus izdzīvojušos un vienīgais glābiņš ir brīnumaina mašīna. Viņi radoši sacenšas, lai šajā rezerves daļu pasaulē saglabātu pēdējos cilvēcības krikumus. Izdomas pilni un apbruņojušies ar izcilām akrobātikas spējām, viņi skatītājiem parāda, kā tiek galā bez sievietēm un datoriem.

Šie prātā jukušie tēli dažreiz komiski, citreiz nostaļģiski, bet vienmēr meistarīgi žonglē ar dažādiem cirka rīkiem, kuriem talkā nāk arī bungas. Viņi ir gatavi atklāt savu dvēseli un reizēm arī savu ķermeņu kailumu, lai līdz sirds dziļumiem smīdinātu, aizkustinātu un pozitīvi uzlādētu skatītājus. Lasīt vairāk…

Pirkt biļeti

Izrādes laiks:

26., 27., 28. decembrī plkst. 19.00

Norises vieta:
VEF Kultūras pilī

Izrāde-ekskursija cirkā “Brīnuma skartie” ir skatītāju iekļaujoša izrāde, kas piedzīvojama individuāli audiogida vadībā. Tajā cirka māja stāsta savu dzīvesstāstu, iepazīstinot ar aizraujošās skatuves mākslas cilvēkiem un notikumiem, kas atgadījušies tās 130 gadus garajā mūžā. Šoreiz būs ļauts ieskatīties noslēpumos un dažādajās telpās aiz priekškara, kur tiek gatavoti brīnumi manēžai: prieks, enerģija, centīgais darbs līdz tulznām un liela atbildība, bailes, koncentrēšanās un patīkams satraukums – visas šīs sajūtas tiks iepazītas un izdzīvotas spraigajā ekspedīcijā uz cirka sirdi. Vairāk…

! IZRĀDI IESPĒJAMS APMEKLĒT NO 14 GADU VECUMA !

Izrāde pieejama vienlaikus latviešu, angļu un krievu valodas versijās, skatītājam izvēloties valodu individuāli pirms katras izrādes.

Pirkt biļeti

Izrāžu laiki:
Lai uzzinātu precīzus izrāžu laikus, lūgums spiest uz pogas “Pirkt biļeti”!

Norises vieta: Rīgas cirks (ieeja no A.Kalniņa ielas puses)

Atlaides:

Rīgas cirka izrāžu biļetes iespējams iegādāties ar atlaidi. Vēlamo atlaidi iespējams izvēlēties pirkuma veikšanas brīdī.

 

10%

skolēniem, studentiem, pensionāriem, cilvēkiem ar 1. un 2. grupas invaliditāti (atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)

15%

(NEATTIECAS UZ IZRĀDI “BRĪNUMA SKARTIE”) Rīgas cirka skolas audzēkņiem

 

Vairākas Rīgas cirka izrādes pieejamas arī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros. Vairāk informācijas iespējams iegūt ŠEIT.

 

VSIA “Rīgas cirks” neievāc un neapstrā klientu identificējošo informāciju biļešu iegādes brīdī, jo pārdošanas tehnisko risinājumu tiešsaistes spraudņa formā, kā arī transakciju veikšanu nodrošina un par to ir atbildīgas trešās puses – SIA Mikromaksājumi (www.bezrindas.lv) un SIA Biļešu serviss. Vairāk par privātuma politiku drīz būs iespējams lasīt šeit.