Rezidenču programma

Rīgas cirka rezidenču programma ir radīta ar mērķi būt par jaunu māksliniecisko meklējumu un prakšu starpdisciplināru laboratoriju.

Rīgas cirks ir atvērts visdažādāko mākslas jomu māksliniekiem – cirka māksliniekiem, dejotājiem, vizuālās mākslas pārstāvjiem, filmu veidotājiem, dizaineriem, dramaturgiem, u.c. – un vēlas veicināt laikmetīgos mākslas procesus, galveno uzmanību pievēršot cirka attīstībai Latvijā un Baltijā. Rezidences paredzētas māksliniekiem, kuri vēlas strādāt pie jaunu cirka izrāžu idejām vai site-specific projektiem, kas saistīti ar Rīgas cirku. Pieteikties dalībai programmā iespējams kārtējā pieteikumu konkursā, iesniedzot norādīto informāciju. Vairāk informācijas par aktuālajiem konkursiem un citiem rezidenču jaunumiem pieejams šajā lapā – zemāk.

Ja šajā lapā neatradāt Jums interesējošo informāciju par rezidencēm, lūdzu rakstiet uz rezidences@cirks.lv!

REZIDENČU PROGRAMMA 2019. GADĀ 

Atvērta pieteikšanās! Termiņš – 19.maijs (PAGARINĀTS LĪDZ 24. MAIJAM!)

PIETEIKŠANĀS CIRKA MĀKSLINIEKIEM 
PIETEIKŠANĀS VIZUĀLAJIEM MĀKSLINIEKIEM, FILMU VEIDOTĀJIEM, DEJOTĀJIEM, DRAMATURGIEM, DIZAINERIEM, STARPDISCIPLINĀRIEM AUTORIEM

 

Šī brīža rezidenču projekti:

Gudrun Holck ar projektu “Set Sound to Riga Circus”. Lasīt vairāk…
Svalbard Company 
ar site-specific kabarē izrādes projektu. Lasīt vairāk…
Cunts Collective ar projektu “ASK THE BREAD”. Lasīt vairāk…

IEPRIEKŠĒJIE DALĪBNIEKI

2018. gada augustā Rīgas cirks uzņēma pirmo rezidenču programmas mākslinieku – Alexis Akrovatakis. Stokholmā dzīvojošais mākslinieks radīja un pētīja cirka telpu saistību ar viņa individuālajām pieredzēm solo projektā ar nosaukumu “Žostka” (Jostka). Vairāk par viņa rezidences projektu ŠEIT.