Rezidenču programma

Rīgas cirka rezidenču programma ir radīta ar mērķi būt par jaunu māksliniecisko meklējumu un prakšu starpdisciplināru laboratoriju.

Rīgas cirks ir atvērts visdažādāko mākslas jomu māksliniekiem – cirka māksliniekiem, dejotājiem, vizuālās mākslas pārstāvjiem, filmu veidotājiem, dizaineriem, dramaturgiem, u.c. – un vēlas veicināt laikmetīgos mākslas procesus, galveno uzmanību pievēršot cirka attīstībai Latvijā un Baltijā.

Rīgas cirka rezidences paredzētas māksliniekiem, kuri vēlas strādāt pie jaunu cirka izrāžu idejām vai site-specific projektiem, kas saistīti ar Rīgas cirku. Pieteikties dalībai programmā iespējams kārtējā pieteikumu konkursā, iesniedzot norādīto informāciju. Vairāk informācijas par aktuālajiem konkursiem un citiem rezidenču jaunumiem pieejams šajā lapā – zemāk.

 

Savukārt Labklājības rezidences ir daļa no starptautiska Labklājības rezidenču projekta, kura mērķis ir attīstīt veiksmīgu labklājības rezidenču modeli. Šīs rezidences pieredze tiks dokumentēta un izmantota kā materiāls šāda modeļa izveidei.

 

Ja šajā lapā neatradāt jūs interesējošo informāciju par rezidencēm, lūdzu rakstiet uz rezidences@cirks.lv!

REZIDENČU PROGRAMMA 2020. GADĀ 

(SLĒGTA) Pieteikšanās Labklājības rezidenču programmai.

 

IEPRIEKŠĒJIE DALĪBNIEKI

2019

(SLĒGTA) Pieteikšanās cirka māksliniekiem.

(SLĒGTA) Pieteikšanās vizuālajiem māksliniekiem, filmu veidotājiem, dejotājiem, dramaturgiem, dizaineriem, starpdisciplināriem autoriem.

 

2018

Secured By miniOrange