Profesionāļiem

VSIA “Rīgas cirks” ir daudzfunkcionāls un tradīcijām bagāts mākslas centrs, kas nodrošina profesionālas cirka mākslas attīstību un pieejamību. Mūsu stratēģiskie mērķi ir profesionāla cirka mākslas attīstīšana, aktualizēšana un popularizēšana Latvijā un ārvalstīs, kā arī tās pieejamības nodrošināšana visiem sabiedrības locekļiem.

Ja esi profesionālis, kas vēlas ar mums sadarboties, lūdzu, aplūko jomas pārstāvjiem paredzētās sadaļas:


REZIDENČU PROGRAMMA


PASĀKUMI


BALTIC NORDIC CIRCUS NETWORK

 


AKTUĀLA INFORMĀCIJA


Seminārs par cirka mācīšanu online

6., 13. un 19. decembrī Rīgas cirks aicina piedalīties apmācībās par cirka mācīšanu Zoom platformā.
Tikšanās notiks svētdienās plkst. 19.00-21.00 Zoom platformā. Cirka un tam tuvu stāvošu žanru pedagogi aicināti dalīties ar saviem izaicinājumiem un pieredzi, kā arī klausīties pieaicināto lektoru prezentācijās par digitālās mācīšanas tehnisko pusi, drošības aspektiem un jauna materiāla izveidi.
Reģistrācijas LINKS.
BETA CIRCUS open call
Rīgas cirks ir partneris Radošās Eiropas projektā “BETA CIRCUS”, kas veltīts jaunajai maģijai. Līdz 15. decembrim iespējams pieteikties gadu ilgai apmācības programmai (izrādes, meistarklases, semināri, kopā apmēram 4 nedēļas 4 valstīs laikā no 2021. gada pavasara līdz 2022. gada pavasarim) par jauno maģiju. Tiks izraudzīti 12 profesionāļi no visas Eiropas, kas vēlas spert savus pirmos soļus šajā virzienā. Programma paredzēta ne tikai iluzionistiem, bet arī māksliniekiem no citām sfērām, kas vēlas sevi attīstīt šajā jomā.
Vairāk info: ŠEIT.
Trešdien 9. decembrī plkst. 14.00 Zoom platformā būs info sesija par pieteikuma aizpildi, lai atbildētu uz potenciālo dalībnieku jautājumiem.
Pieteikšanās info sesijai: https://forms.gle/SBx3DEEaCGmUtNX27 
BALTIC CIRCUS ON THE ROAD
Sadarbībā ar organizācijām bo Baltijas, Zviedrijas, Vācijas un UK tiek izsludināts Open call mazas formas izrādēm cirka jomā no Baltijas valstīm. Pieteikšanās līdz janvāra beigām.
Tiks izvēlēti 3 darbi, kam tiks piedāvāta 2 nedēļu rezidence ar kopīgi izvēlētu mentoru, lai noslīpētu kādu izrādes aspektu, video rullīša izveide, komunikācijas materiālu sagatavošana, kā arī tūre 5-6 festivālos.
Vairāk informācijas ŠEIT.
Treniņtelpa
Rīgas cirka sporta zāle ir pieejam treniņiem skatuves mākslas profesionāļiem.
Lai reģistrētos abonementam, jāaizpilda šī ANKETA.

Ja šajā sadaļā neatrodas meklētā informācija, lūdzu rakstiet mums: cirks@cirks.lv!

Secured By miniOrange