Profesionāļiem

VSIA Rīgas cirks ir daudzfunkcionāls un tradīcijām bagāts mākslas centrs, kas nodrošina profesionālas cirka mākslas attīstību un pieejamību. Mūsu stratēģiskie mērķi ir profesionāla cirka mākslas attīstīšana, aktualizēšana un popularizēšana Latvijā un ārvalstīs, kā arī tās pieejamības nodrošināšana visiem sabiedrības locekļiem.

Ja esi profesionālis, kas vēlas ar mums sadarboties, lūdzu, aplūko jomas pārstāvjiem paredzētās sadaļas:


REZIDENČU PROGRAMMA


PASĀKUMI


BALTIC NORDIC CIRCUS NETWORK

 

 


AKTUĀLA INFORMĀCIJA SAISTĪBĀ AR COVID-19 RAISĪTĀM IZMAIŅĀM


CIRKA JOMAS PROFESIONĀĻU APTAUJA

“Rīgas cirks” ir izveidojis šo aptauju, lai apkopotu cirka mākslas nozarē nodarbināto mākslinieku situāciju un informāciju par Covid-19 pandēmijas izraisītajiem zaudējumiem. VSIA “Rīgas cirks” apzinās, ka pandēmijas izraisītā krīze un tās starptautiskais apmērs smagi ietekmēs cirka jomas profesionāļus gan Latvijā, gan visā Eiropā. Lai meklētu risinājumus un runātu par nozares vajadzībām šajā situācijā nepieciešami dati par Latvijas valstspiederīgo mākslinieku situāciju un finansiālo zaudējumu apmēru. Līdzīga datu apkopošana tiks veikta arī citās mākslas nozarēs. Anketā iegūtie dati tiks publiskoti tikai apkopotā formā lai ilustrētu jomas kopējo situāciju un izstrādātu ierosinājumus jomas atbalstam. VSIA “Rīgas cirks” apliecina, ka anketā sniegtie personas dati netiks publicēti vai nodoti trešajām personām bez Jūsu piekrišanas. Jūsu sniegtie finansiālie dati netiks publicēti kontekstā ar Jūsu personas datiem (Vārds uzvārds, uzņēmuma nosaukums, kontaktinformācija). Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzu rakstiet: mara.pavula@cirks.lv. Informācija par atceltajām cirka un ielu mākslas izrādēm un festivāliem tiek apkopota arī Eiropas līmenī. Liels paldies par atsaucību!

Ja Jūsu izrāde vai festivāls ir atcelts, aicinām aizpildīt Eiropas cirka un ielu mākslas tīkla Circostrada izveidoto anketu ŠEIT.

Vairāk informācijas: ŠEIT.


INFORMĀCIJA PAŠNODARBINĀTAJIEM UN AUTORATLĪDZĪBU SAŅĒMĒJIEM

31. martā valdībā apstiprināti Kultūras ministrijas un Izglītības un zinātnes, Labklājības, Finanšu ministrijas un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) izstrādātie atbalsta pasākumi ārkārtējās situācijas skarto pašnodarbināto personu atbalstam.
Lai detalizētāk informētu par to, KAS, KĀDA apmēra atbalstam un KĀ tam var pieteikties, 1.aprīlī plkst. 9.00 sabiedriskā medija LTV1 kanālā un portālā www.lsm.lv būs skatāma preses konferences tiešraide, kurā Kultūras ministrijas valsts sekretāre Dace Vilsone, Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietniece Jana Muižniece, VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme informēs par paredzēto atbalstu detalizētāk.
Aicinām šo informāciju ar aicinājumu vērot tiešraidi izplatīt jūsu kolēģiem un citām pašnodarbinātajām personām, t.sk. autoratlīdzību saņēmējiem.


Ja šajā sadaļā neatrodas meklētā informācija, lūdzu rakstiet mums: cirks@cirks.lv!

Secured By miniOrange