Aktivitātes pasākumos

Svini svētkus kopā ar Rīgas cirka skolu – tas būs jautri pavadīts laiks un neaizmirstami iespaidi kopā ar draugiem, klasesbiedriem vai kolēģiem!

Rīgas cirka skola piedāvā organizēt darbnīcas no 5 līdz pat 200 cilvēkiem vienlaikus. Tās var ietvert plašu disciplīnu klāstu (žonglēšana, līdzsvara disciplīnas, objektu manipulācija, akrobātika), taču katram no pasākumiem, rūpīgi apsverot dalībnieku vecumu, skaitu un intereses, Rīgas cirka skolas treneri pielāgos nodarbību saturu un piedāvās individuālu aktivitātes plānu.

Darbnīcas varam organizēt Rīgas cirka skolas telpās (līdz 10 personām), svētdienās LU ekonomikas un vadības fakultātes sporta zālē (līdz 20 personām) vai Jums vēlamās, šādām aktivitātēm piemērotās, telpās (t.sk. brīvā dabā vasaras sezonā).

Ikvienā nodarbībā ietilpst: laiks komunikācijai ar pedagogu, iesildīšanās un vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumi, attīstošas spēles, disciplīnu pamatu apguve, atsildīšanās un stiepšanās vingrinājumi. Iepriekšēja fiziskā sagatavotība nav nepieciešama un inventāru nodrošina Rīgas cirks.

Nodarbības vada:

 

Vairāk informācijas iespējams iegūt ŠEITKatrs gadījums ir īpašs, tāpēc lai uzzinātu vairāk vai saņemtu piedāvājumu, kā arī izmaksas tieši Jūsu pasākumam, rakstiet mums uz skola@cirks.lv!

Atpakaļ

Secured By miniOrange