Izrāde bērniem “Krustām šķērsām”

Loading Kalendārs

« All Kalendārs

  • Šis pasākums ir pagājis.
10.03.2018. / 15:00 - 15:30
Zuzeum / Lāčplēša iela 101
Rīga, Latvia
+ Google Map

Pasākuma Navigation

Izrādes veidotāji – “Kompani Giraff” ir Stokholmā mītoša laikmetīgā cirka apvienība, kuras darba pamatā ir aizrautība ar kustību, dzeju un maģiju. Izrādē “Krustām šķērsām” piedalās cirka mākslinieki, kas ir īsti meistari tādās disciplīnās kā stāvēšana uz rokām, žonglēšana un akrobātika.

Divi cirka mākslinieki uz skatuves rada dzīvās skulptūras, savukārt nedzīviem priekšmetiem, piemēram, spainim un slotai, viņi liek “atdzīvoties”. Lai to panāktu, nepieciešama liela koncentrēšanās un pat maģija. Brīžiem mākslinieki paši ir pārsteigti – kur viņi atrodas? Varbūt iekšā milzīgā krāsu spainī? Slepenajā istabā? Vai apburtā mežā? Iztēle dod iespēju no nekurienes nokļūt “kautkurienē” un visparastākajās lietās ieraudzīt neparasto.

Izrāde “Krustām škērsām”(Tvärslöjd) tapusi 2015. gadā un ar panākumiem izrādīta ne tikai Zviedrijā, bet daudzviet Eiropā un citur pasaulē, piemēram, Ķīnā.

Izrādes garums: 30 minūtes.

Ieteicamais skatītāju vecums: bērnudārza un sākumskolas vecuma audzēkņi, sākot no 3 gadiem.

Izrādē netiek izmantota sarunvaloda.

Apmeklētāji ir aicināti ierasties Zuzeum pusstundu agrāk: mazie skatītāji, viņu lielākie brāļi un māsas, kā arī vecāki varēs ar rotaļu palīdzību izzināt maģisko cirka pasauli un izpaust iztēli, darbojoties ar GIGI lielizmēra rotaļklučiem.

BIĻETES

Informācija

Datums:
10.03.2018.
Laiks:
15:00 - 15:30
Pasākuma Tags:

Organizē

Rīgas cirks
Mājas lapa:
www.cirks.lv

Norises vieta

Zuzeum
Lāčplēša iela 101
Rīga, Latvia
+ Google Map