Nodarbības


Nodarbības bērniem

Audzēkņiem ir iespēja apmeklēt:

  • 1 nodarbību sestdienās (Cena: ikmēneša maksa 35 eiro vai 130 eiro par 4 mēnešiem no septembra līdz decembrim)
  • 2 nodarbības nedēļā (pamatnodarbība sestdienā + 1 izvēles specializācijas nodarbība darba dienu vakaros) (Cena: ikmēneša maksa 45 eiro vai 155 eiro par 4 mēnešiem no septembra līdz decembrim)
  • 3 nodarbības nedēļā (pamatnodarbība sestdienā + 2 izvēles specializācijas nodarbības darba dienu vakaros) (Cena: ikmēneša maksa 50 eiro vai 180 eiro par 4 mēnešiem no septembra līdz decembrim)

Nodarbībās bērniem būs iespēja attīstīt savu fizisko sagatavotību un iepazīt dažādas cirka disciplīnas. Pamatnodarbības ilgums sestdienās būs 2 stundas, to vienlaicīgi vadīs 2 pasniedzēji – grupas audzinātājs, kas pastāvīgi strādās pie bērnu fiziskās attīstības un otrs treneris, kas iepazīstinās ar jaunu cirka disciplīnu. Specializācijas nodarbības ilgs 1,5 stundas un norisināsies mazās grupās ar mērķi attiecīgo disciplīnu apgūt padziļināti – šajā mācību gadā pieejamas dejas un skatuves improvizācijas, līdzsvara, akrobātikas nodarbības. 

Nodarbībā ietverts laiks sarunai ar pedagogu, iesildīšanās un vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumiem, attīstošām rotaļām, disciplīnu pamatu apguvei, kā arī atsildīšanās un stiepšanās vingrinājumiem. Dažādu vecumu bērnu sadarbība atvieglos dažādu disciplīnu apguvi (piemēram, pāru akrobātika, līdzsvara disciplīnas), kā arī mazinās konkurences sajūtu starp vienaudžiem.

Nodarbības vada: horeogrāfe, dejotāja un dejas pasniedzēja Katrīna Albuže, ugunsmākslinieks, žonglieris un cīņas mākslu treneris Dmitrijs Pudovs, kā arī veselības sporta speciālists un Sīra rata mākslinieks Aleksejs Smolovs, somatikas un dejas improvizācijas pasniedzēja Madara Garklāva, horeogrāfe un režisore Agnese Vanaga. Nodarbības reizēm vadīs arī viespasniedzēji no VSIA Rīgas cirks starptautiskajām sadarbības organizācijām.  


Darbnīcas ģimenēm

Pieteikšanās tiek izsludināta Facebook lapā.

Uz darbnīcām ģimenēm aicināti vecāki kopā ar bērniem no 3 gadu vecuma. Nodarbības ilgs 1,5 stundu, un tās vadīs 1 pasniedzējs. Nodarbību laikā vecākiem ir iespēja izkustēties kopā ar saviem bērniem, iepazīstot dažādas cirka disciplīnas. Nodarbības noris rotaļu formā, tajās iesaistot gan bērnus, gan vecākus. Nodarbībās īpaši veicināsim uzticības un sadarbības pilnu atmosfēru. Nodarbībās iepazīsim tādas disciplīnas kā cilvēku piramīdas, pāru akrobātika, žonglēšana, kā arī līdzsvara disciplīnas.

Nodarbības vada: horeogrāfe, dejotāja un dejas pasniedzēja Katrīna Albuže, ugunsmākslinieks, žonglieris un cīņas mākslu treneris Dmitrijs Pudovs, kā arī veselības sporta speciālists un Sīra rata mākslinieks Aleksejs Smolovs. Nodarbības reizēm vadīs arī viespasniedzēji no VSIA Rīgas cirks starptautiskajām sadarbības organizācijām.

Dalības maksa:

9 eiro no dalībnieka, vai 7 eiro no dalībnieka, ja uz nodarbību nāk vairāk nekā 2 cilvēki vai, ja kāds no dalībniekiem ir cirka skolas audzēknis ar ģimeni.


Svini svētkus kopā ar Rīgas cirka skolu!

Uzaiciniet uz nodarbību visus savus draugus, tuvākos klasesbiedrus vai kolēģus. Rīgas cirka skolas treneri pielāgos nodarbību dalībnieku vecumam, skaitam, kā arī izvēlēsies tās disciplīnas, kas jums interesē vairāk.

Nodarbību iespējams organizēt gan LU telpās, ja tās ir pieejamas, gan citās cirka skolai piemērotās telpās.

Ikvienā nodarbībā tiek ietverts laiks komunikācijai ar pedagogu, iesildīšanās un vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumiem, attīstošām spēlēm, disciplīnu pamatu apguvei, kā arī atsildīšanās un stiepšanās vingrinājumiem. Iepriekšēja fiziska sagatavotība nav nepieciešama. Inventāru nodrošina Rīgas cirks.

Nodarbības vada: horeogrāfe, dejotāja un dejas pasniedzēja Katrīna Albuže, ugunsmākslinieks, žonglieris un cīņas mākslu treneris Dmitrijs Pudovs, kā arī veselības sporta speciālists un Sīra rata mākslinieks Aleksejs Smolovs.

Katrs gadījums ir īpašs, tāpēc rakstiet mums uz skola@cirks.lv!