BIĻETES

Izrāde – ekskursija cirkā “Brīnuma skartie”

 

UZMANĪBU! Izrādi drīkst apmeklēt no 14 gadu vecuma!

Izrāde-ekskursija cirkā “Brīnuma skartie” ir skatītāju iekļaujoša izrāde, kas piedzīvojama individuāli audiogida vadībā. Tajā cirka māja stāstīs savu dzīvesstāstu, iepazīstinot ar aizraujošās skatuves mākslas cilvēkiem un notikumiem, kas atgadījušies tās 130 gadus garajā mūžā. Šoreiz būs ļauts ieskatīties noslēpumos un dažādajās telpās aiz priekškara, kur tiek gatavoti brīnumi manēžai: prieks, enerģija, centīgais darbs līdz tulznām un liela atbildība, bailes, koncentrēšanās un patīkams satraukums – visas šīs sajūtas tiks iepazītas un izdzīvotas spraigajā ekspedīcijā uz cirka sirdi. Vairāk…

Izrāde pieejama vienlaikus latviešu, angļu un krievu valodas versijās, skatītājam izvēloties valodu individuāli pirms katras izrādes.

Norises vieta: Rīgas cirks (Ieeja no A.Kalniņa ielas puses)

27. jūnijā PLKST. 19.00

29. jūnijā PLKST. 19.00

1. jūlijā PLKST. 19.00

3. jūlijā PLKST. 19.00

4. jūlijā PLKST. 19.00

15.augustā PLKST. 19.00

16.augustā PLKST. 19.00

Atlaides:

Uz šo izrādi pieejamas atlaides skolēniem, studentiem, pensionāriem, ISIC/ITIC karšu īpašniekiem un personām ar 1. un 2. grupas invaliditāti 10% apmērā. Izrādes – ekskursijas cirkā “Brīnuma skartie” biļetēm netiek piemērotas cirka skolas abonentu, mazo un lielo grupu atlaides.

Lai vienotos par lielās grupas apmeklējumu (10 – 20 dalībnieki), lūgums rakstīt uz biletes@cirks.lv!